• 195614
  • 195614 1
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови VOX LC 12A1EDBE

Класа на енергија: E
Тип на контрола: Дигитален
Бројот на програмите: 6 програми за перење
Бројот на температурата: 4
Скриен греен елемент: Да
Класа на емисии на акустична бучава во воздухот: D
Напон/ фрекфенција: 220V – 240V / 50Hz
Димензије апарата (ШxВxД): 598x850x598мм

Клуб Цена
15999 ден. 17999 ден.

Нема на залиха

SKU: 195614 Категории: ,