• 185481
24% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење FAVORIT A-5101

Капацитет:5kg
1000 вртежи на центрифуга
Енергетска класа: А++
15 програми
Димензии ( В x Ш x Д) 84,50/ 59,70/ 49,70 cm

Клуб Цена
12990 ден. 17099 ден.

На залиха

SKU: 185481 Категории: ,