19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење FAVORIT A-5101

Капацитет:5kg
1000 вртежи на центрифуга
Енергетска класа: А++
15 програми
Димензии ( В x Ш x Д) 84,50/ 59,70/ 49,70 cm

Клуб Цена
12492 ден. 15499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185481 Категории: ,