• 193009
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лопата Cellfast Basic 40-252

Материјал на рачката: метал
Материјал на работниот дел: борен челик
Тежина: 1,8 кг
Должина: 112,5 см

Клуб Цена
1251 ден. 1390 ден.

На залиха

SKU: 193009 Категории: ,