• 191093
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лонец масив со капак 28/15.5lit

Димензија: 28cm x 250mm
Количина: 15.5lit
Боја: црна
Тежина: 5.7kg

Клуб Цена
2339 ден. 2599 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 191093 Категории: ,