• 191939
  • 191939-1
  • 191939-2
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лизгалка 2501D

Димензии: 70x111x47cm
Состав: пластика
Препорачана возраст: 2+

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 191939 Категории: ,