• 195312
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лежалка fabbygo JH-1035W

Димензии: 210x69x45-87cm
Состав: Метал, ратан, текстил

Клуб Цена
9891 ден. 10990 ден.

На залиха

SKU: 195312 Категории: , Ознаки: ,