• 190066
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лежалка FABBYGO 205x61x45cm

Димензии: 205x61x49cm
Состав: Метал, Текстил

Клуб Цена
4941 ден. 5490 ден.

На залиха

SKU: 190066 Категории: , Ознаки: ,