• pmnhghh
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер gorenje N61EA2W4

Енергетска класа: A++
Систем за ладење: NoFrost Plus
Вкупен нето капацитет: 302 L
Волумен на разладниот дел: 203 L
Опрема во ладилникот: Сад за шишиња, сад за јајца
2 полици на врата, 3 стаклени полици, 4 полици
Волумен на замрзнувачкиот дел: 99 L
Опрема во замрзнувачот: 3 фиоки
Капацитет на замрзнување (24h): 12 kg
Издржливост при прекин на ел.енергија: 17 h
Простор за замрзнување: 3 фиоки
Отвoрање на врата: Лево/десно
Дисплеј: ЛЕД
Индикатор за температура: SensoTech прекинувач
Индикатор за отворена врата: Аларм за отворена врата
Премногу висока температура во делот за замрзнување:
Гласовен аларм и бело светло
Одмрзнување во делот на ладилникот и замрзнувачот: Автоматски
AdaptTech ладење: Интелигентен систем на помнење
CrispZone: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
Multiflow 360°: 3Д дување на воздух
Бучност: 38 dB(A)
Број на компресори: 1 компресор
Димензии (ШxВxД): 600 x 1850 x 592 mm

Клуб Цена
28990 ден. 32999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 188551 Категории: ,