• 182209

Кафемат Lavazza LM Jolie Бел

Боја Бела
Моќност 1250W
Притисок на пумпата 10 бари
Компатибилен со капсулите Lavazza A Modo Mio
Автоматско исфрлање на користената капсула
Прилагодлива висина на решетката за чаши во 2 големини (S / L)
Капацитет на резервоарот за вода 0.6 L
Систем на термоблок
Користен капацитет на фиоки за капсули 4/5 капсули
Материјал за решетките за чаши ABS
Време на подготовка околу 25 секунди
Должина на кабел 0.8 m

5990 ден.

Нема на залиха

SKU: 182209 Категорија: