• 192986
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гребало со 12 заба Cellfast Pro 40-211EX

Работна ширина: 412 mm – 12 заби
Должина: 1680 mm
Tежина: 0,8 kg

Клуб Цена
1251 ден. 1390 ден.

На залиха

SKU: 192986 Категории: ,