• 195004
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна вградна Favorit BIO 65-X

Димензии: 59,5мм/ 59,5мм/ 57,5мм
Енергетска класа: А
Волумен на рерната: 65Л
Функции на рерната: 8
Вентилатор: Да
Светлина во рерна: Да
Внатрешно стакло може да се остранува: (лесно за чистење)
Горен греен елемент: 1200W
Долен греен елемент: 1100W
Грил грејач: 1400W
Двојна скара: 2600W

Клуб Цена
11988 ден. 17199 ден.

На залиха

SKU: 195004 Категории: ,