• 192657
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен за коса PHILIPS BHD 302/30

Моќност:1600W
ThermoProtect ефикасно меша топол и ладен воздух за секојдневна нега
3 брзини и температури
Поставување на ладен воздух
Дифузер
Напон:220–240 V
Должина на кабел:1.8 м

Клуб Цена
2099 ден. 2290 ден.

На залиха

SKU: 192657 Категории: ,