• 195239
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен Rowenta CV 1831 F0

Моќност: 2000W
Брзо и еноставно сушење на косата
Прецизно стилизирање
Долготраен стил
Едноставна употреба
Поставувања на брзина: 2
Рачка која се преклопува

Клуб Цена
2099 ден. 2199 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 195239 Категории: ,