25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувувуање тросед Intex 66552N

Димензии 203x224x66 cm

Клуб Цена
4118 ден. 5490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176791 Категории: ,