• H4a7de4c5fa6149d08d20b2925c33d561b

Душек на надувувуање тросед Intex 66552N

Димензии 203x224x66 cm

4890 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176791 Категорија: