• 191945
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Детска кола HEPI HERBI 07-303

За возраст од 3+ години
Макс. носивост до 35 кг.
Димензии: H / 45.5 cm, L / 85 cm, W / 56 cm

Клуб Цена
2781 ден. 3090 ден.

На залиха

SKU: 191945 Категории: ,