• 192589
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Овална чинија fabbygo 40cm – inox

Димензии: 40cm
Матријал: метал

Клуб Цена
296 ден. 329 ден.

На залиха

SKU: 192589 Категории: ,