• 190000
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија Super P-59760

Дијаметар Ø: 8 mm
Вкупна должина: 200 mm
Работна должина: 130 mm
Производител: Makita
Бургија Super P-59760 8x200mm.

Клуб Цена
278 ден. 309 ден.

На залиха

SKU: 190000 Категории: ,