• 197339
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за перење ИКОН 160 ПЛУС 22487

Tип на мотор: Индукциски
Максимелн притисок: 160 bar
Моќност: 2200W
Проток: 390 l/h
Тежина: 15.5 kg
Производител: Lavor
Мала, компактна машина за перење под висок притисок, со индукциски мотор, наменета за домашна употреба.

Клуб Цена
24602 ден. 27399 ден.

На залиха

SKU: 197339 Категории: ,