• 39357510a0e2c3d69c7ad3dffb2421b8_133847_2
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за мелење на месо gorenje MG1602W

Моќност на моторот (max): 1.600 W
Капацитет на мелење: 1,9 kg/min
Лесно чистење
Метално куќиште
Управување: Механичко
On/Off Копче
Реверзибилна функција
Додатоци за мелење месо: 2
Потиснувач
Сад: Пластика
Гумени ногарки за стабилност
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Безбедносна склопка
Моментално запирање на моторот
Куќиште: Пластика + метал
Диjаметар на диск: 54 mm
Големина на диск 1: 3 mm
Големина на диск 2: 8 mm
Должина на приклучен кабел: 1,1 m
Димензии (ШxВxД): 23 × 18 × 23 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 28,5 × 23 × 22,5 cm
Нето тежина на апаратот: 2,2 kg
Бруто тежина на апаратот: 2,9 kg
Приклучна моќ: 250 W

Клуб Цена
4790 ден. 5299 ден.

На залиха

SKU: 187536 Категории: ,