• 158712
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Звоно за торта округло

Димензии:34.7×15.6×34.7cm

Клуб Цена
440 ден. 489 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158712 Категории: ,