• 148
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѕидна намотка за црево M/L

Технички карактеристики:
Должина на црево: 25 m
Дијаметар на црево: 13 mm (1/2”)
Заштита од замрзнување
Агол на ротација: 180°

Клуб Цена
14548 ден. 16275 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство