• 086435
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера зелена 0222

Боја:зелена

Клуб Цена
98 ден. 109 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086435 Категории: ,