• 196462
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера со држач fabbygo Ф50 – сива

Димензии: Ф50
Боја: сива

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

SKU: 196462 Категории: , Ознаки: ,