• 174132
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера Монако 30cm Антрацит

Димензии:30 x 30 x 24cm

Клуб Цена
260 ден. 289 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174132 Категории: ,