• 167218167218
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера Мелрозе 60cm Беж

Димензии:60cm
Боја:беж

Клуб Цена
251 ден. 279 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174130 Категории: ,