• 175066175066
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера Мелроус 50cm Розе

Димензии:50cm
Боја:розе

Клуб Цена
161 ден. 179 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175066 Категории: ,