5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера Мелросе 50cm Зелена

Димензии:50cm
Боја:зелена

Клуб Цена
185 ден. 195 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167220 Категории: ,