• 081587
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера Бела 00222

Боја:бела

Клуб Цена
107 ден. 119 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081587 Категории: ,