• 086436
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера црвена 0222

Боја:црвена

Клуб Цена
98 ден. 109 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086436 Категории: ,