• 192458
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера Lamela Begonia 56x19cm – бела

Боја: бела
Матријал: пластика

Клуб Цена
719 ден. 799 ден.

На залиха

SKU: 192458 Категории: ,