5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера Анверса 50см – 10L

Универзална и прилагодлива саксија
Достапна во повеќе бои

Клуб Цена
332 ден. 349 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156222 Категории: ,