• 087430
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Здела Пластична 26x26cm

Димензии:26x26cm
Материјал:пластика

Клуб Цена
76 ден. 85 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087430 Категории: ,