20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Здела Пластична 13x13cm

Димензии: 13x13cm
Материјал:пластика

Клуб Цена
20 ден. 25 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087428 Категории: ,