5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Здела Parma 24cm Luminarc

Дијаметар:24cm
Материјал:Аркопал

Клуб Цена
261 ден. 275 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 008805 Категории: ,