• Здела-Миксинг-бах-8-ЉТ-1764—88199
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Здела Mixing 4-QT Bax

Клуб Цена
212 ден. 235 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088189 Категории: ,