• Здела Фриговере-26х21-13432—87288
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Здела Frigovere 26x21cm

Клуб Цена
467 ден. 519 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087288 Категории: ,