• 176290
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Здела ЕК79-48

Одлична и практична здела за Вашата трпеза

Клуб Цена
104 ден. 115 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176290 Категории: ,