• Здела-22цм-МД-1302-бела-конус-ДЛ.012619—81711
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Здела 22cm MD 1302 Бела Конус

Клуб Цена
143 ден. 159 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081711 Категории: ,