• 155901
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Завеса за купатило 180*200cm

Клуб Цена
764 ден. 849 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155901 Категории: ,