5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Завеса за бања

Димензии:110x200cm
Материјал:Полиестер

Клуб Цена
466 ден. 490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085227 Категории: ,