Замрзнувач Vivax CFR-142

Енергетска класа (for NON EU): A+
Вид: Хоризонтален
Климатска класа: N, SN, ST, T
Енергетско ниво (ново): F
Димензии Ш х В х Д: 62.5 х 85.4 х 55.9cm

10790 ден.

Нема на залиха

SKU: 185038 Категорија: