5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Замрзнувач gorenje F6245W

Енергетска класа: А 
 Бруто капацитет: 238 l  
Тип на апарат: Самостоен  
Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm

Клуб Цена
21849 ден. 22999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 035164 Категории: ,