Замрзнувач FUEGO FGCF9200W

Хоризонтален замрзнувач
Автоматско одмрзнување
Енергетска класа:A
Нето капацитет:200L
Жичана корпа:1
Димензии:112x85x70cm

11999 ден.

Нема на залиха

SKU: 162840 Категорија: