Замрзнувач BEKO RFSA240M21W

Автоматско одмрзнување
Енергетска класа:А+
Нето капацитет:215L
Капацитет на замрзнување:14kg/24h
Потрошувачка на енергија годишно:257kWh
Ниво на бучава:42dB
Димензии:151x60x60cm

16999 ден.

Нема на залиха

SKU: 087462 Категорија: