9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Замрзнувач BEKO HS221530N

Хоризонтален замрзнувач
Капацитет на замрзнувачот:205L
Димензии:91.2×75.5×67.5 cm
Енергетска класа:F

Клуб Цена
14490 ден. 15999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182946 Категории: ,