5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Замрзнувач BEKO HS210520

Енергетска класа:A+
Нето капацитет:104L
Капацитет на замрзнување:4.5kg/24h
Димензии:86x54x61cm

Клуб Цена
10449 ден. 10999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081983 Категории: ,