10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Закачалка за алишта H125-21F

Димензии:43x84x160cm
Материјал: метал,пластика

Клуб Цена
1529 ден. 1699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство