• Preset-slike-za-sajt
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Закачалка fabbygo WR4359

Лесно за склопување
Цврсти и издржливи цевки
Димензии: 59x32x152cm

Клуб Цена
1071 ден. 1190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175456 Категории: , Ознака: