• 176189
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Закачалка EK272-21

Материјал:нерѓосувачки челик

Клуб Цена
54 ден. 60 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство