5% попуст
Заштеди со Клуб цена

WD-40 Спреј 400ml

Чисти
Дислоцира вода
Продира
Подмачкува
Штити

Клуб Цена
347 ден. 365 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство